EBBL 3.HAFTA PROGRAMI


Program şu şekilde: 

 Tarih

Saat

Gün

Şehir

Salon

A Takımı

B Takımı

Lig

Grup

20.11.2015

15:00

CUMA

ANKARA

Turgut Ozal Üniversitesi

Turgut Özal Üniversitesi

Başkent Karşıyaka

EBBL

6

20.11.2015

17:30

CUMA

ANKARA

Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu

Hacettepe Üniversitesi

Çankırı Demirspor

EBBL

6

21.11.2015

14:00

C.TESİ

SAMSUN

Bafra Spor Salonu

Bafra Belediye

Karabük Sağlık

EBBL

7

21.11.2015

13:00

C.TESİ

TRABZON

Hayri Gür Spor Salonu

Trabzonspor Basketbol Gelişim

Erbaa

EBBL

11

21.11.2015

15:00

C.TESİ

BURSA

Orhangazi

Orhangazi Belediye

Bursa Basket

EBBL

2

21.11.2015

16:00

C.TESİ

ARTVİN

Artvin Merkez Spor Salonu

Artvin Belediye

Gümüşhane Gençlerbirliği

EBBL

11

21.11.2015

17:00

C.TESİ

BURSA

Nilüfer Belediyesi Spor Salonu

Nilüfer Belediye

İnegöl Belediye

EBBL

2

22.11.2015

15:00

PAZAR

AMASYA

Amasya Spor Salonu

Amasya Polis Gücü

Canik Başarı Üniversitesi

EBBL

7

22.11.2015

17:00

PAZAR

ANKARA

Ankara Arena (Küçük)

Anadolu Basket

Genç Ülker

EBBL

6

22.11.2015

14:00

PAZAR

KARABÜK

Safranbolu Spor Salonu

Safranbolu Belediye

Bartın Belediye

EBBL

7

21.11.2015

14:00

C.TESİ

TOKAT

Zile Spor Salonu

Zile Spor

Bulancak Karadeniz

EBBL

11

22.11.2015

16:00

C.TESİ

İZMİR

Bornova Belediye Işıkkent Spor Salonu

Bornova Belediye

Gelişim Koleji Gelişim

EBBL

5

22.11.2015

16:00

PAZAR

BALIKESİR

Kurtdereli Spor Salonu

Balya Belediye

Karesi Basketbol

EBBL

2

22.11.2015

16:00

PAZAR

İZMİR

Narlıdere Güven Erkaya

Narlıdere Belediye

Bossan

EBBL

5

22.11.2015

18:00

PAZAR

İZMİR

Serdar Yereli Spor Salonu

İzmir Üniversitesi

Dokuz Eylül Basketbol

EBBL

5

20.11.2015

16:00

CUMA

KONYA

Mevlana Üniversitesi Spor Salonu

Mevlana Üniversitesi

Afyon Belediye Gelişim

EBBL

9

20.11.2015

18:00

CUMA

MALATYA

Tecde S.S.

Malatya Bşb.

Uğur Spor

EBBL

10

20.11.2015

19:00

CUMA

İSTANBUL

Bayrampaşa Spor Salonu

Pertevniyal Lisesi

Kırklareli Belediye

EBBL

1

21.11.2015

14:00

C.TESİ

ESKİŞEHİR

Anadolu Üniversitesi Spor Salonu

Anadolu Üniversitesi

Sakarya Bşb. Gelişim

EBBL

3

21.11.2015

16:00

C.TESİ

KONYA

100.Yıl Spor Salonu

Torku Konyaspor Gelişim

Antalyanın Yıldızları

EBBL

9

21.11.2015

17:00

C.TESİ

HATAY

Antakya Spor Salonu

Power Life

Çukurova Üniversitesi

EBBL

8

21.11.2015

18:00

C.TESİ

KOCAELİ

ATATÜRK

İzmit Belediye

Atayurt Okulları

EBBL

3

21.11.2015

19:00

C.TESİ

ANTALYA

Çağlayan Spor Salonu

07 Antalya Palmiye

Selçuklu Belediye Gelişim

EBBL

9

22.11.2015

12:00

PAZAR

UŞAK

ATATÜRK

Uşak Sportif Gelişim

Aydın Sportif

EBBL

4

22.11.2015

16:00

PAZAR

İSTANBUL

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi

Bayrampaşa Sancak

UPS

EBBL

1

22.11.2015

15:00

PAZAR

NEVŞEHİR

Damat İbrahim Paşa Spor Salonu

Çat Gençlik

Sivas Gençlik

EBBL

10

22.11.2015

16:30

PAZAR

AYDIN

ATATÜRK

Efespor Aykim Aluminium

Yüksek Çıta Sanat ve Spor

EBBL

4

22.11.2015

16:00

PAZAR

İSTANBUL

Caferağa Spor Salonu

İto Eğitim

Beykoz

EBBL

3

22.11.2015

17:00

PAZAR

ADANA

Menderes Spor Salonu

Çukurova Belediye

Zirve Üniversitesi Gelişim

EBBL

8

22.11.2015

17:00

PAZAR

K.MARAŞ

Batıpark Spor Salonu

Maraş Gençlerbirliği

Erzincan Gençlik

EBBL

10

22.11.2015

17:00

PAZAR

TEKİRDAĞ

Çerkezköy Belediyesi Spor Salonu

Saray Belediye

Çorlu Belediye Gelişim

EBBL

1

22.11.2015

17:00

PAZAR

DENİZLİ

Pamukkale Üni. Çadır S.S.

Yıldızlar

Aydınspor

EBBL

4

22.11.2015

18:00

PAZAR

KAYSERİ

Melikşah Üni. Recep Mamur S.S.

Melikşah Üniversitesi Gelişim

Gaziantep Belediye

EBBL

8

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

EBBL'de 10. Hafftanın Programı Belli Oldu
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde 10. Haftanın programı belirlendi.

Haberi Oku