EBBL 4.HAFTA PROGRAMI


Program şu şekilde:

 Tarih

Saat

Salon

A Takımı

B Takımı

27.11.2015

18:30

ATATÜRK

Aydınspor

Efespor Aykim Aluminium

27.11.2015

19:00

Çorlu Belediyesi Spor Salonu

Çorlu Belediye Gelişim

Bayrampaşa Sancak

27.11.2015

19:00

Bornova Belediye Işıkkent Spor Salonu

Bossan

Bornova Belediye

28.11.2015

12:00

ATATÜRK

Atayurt Okulları

Anadolu Üniversitesi

28.11.2015

12:00

Süleyman Demirel Spor Salonu

Üniversiteler Gençlik

Maraş Gençlerbirliği

28.11.2015

13:00

13 Şubat Spor Salonu

Erzincan Gençlik

Çat Gençlik

28.11.2015

14:00

4 Eylül Spor Salonu

Sivas Gençlik

Malatya Bşb.

28.11.2015

15:00

Aydın Doğan Spor Salonu

Gümüşhane Gençlerbirliği

Trabzonspor Basketbol Gelişim

28.11.2015

15:00

Alparslan Türkeş Spor Salonu

Karesi Basketbol

Nilüfer Belediye

28.11.2015

15:00

Zirve Üniversitesi Spor Salonu

Zirve Üniversitesi Gelişim

Melikşah Üniversitesi Gelişim

28.11.2015

16:00

ATATÜRK

Asat Gençlik

Mevlana Üniversitesi

28.11.2015

16:30

Selçuklu Belediyesi Spor Salonu

Selçuklu Belediye Gelişim

Torku Konyaspor Gelişim

28.11.2015

17:00

Merkez Spor Salonu

Karabük Sağlık

Amasya Polis Gücü

28.11.2015

17:00

Gelişim Koleji S.S.

Gelişim Koleji Gelişim

İzmir Üniversitesi

28.11.2015

17:00

ATATÜRK

Melikgazi Belediye

Power Life

28.11.2015

18:00

Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu

Yüksek Çıta Sanat ve Spor

Uşak Sportif Gelişim

28.11.2015

18:00

Menderes Spor Salonu

Çukurova Üniversitesi

Çukurova Belediye

29.11.2015

13:00

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

Canik Başarı Üniversitesi

Safranbolu Belediye

29.11.2015

13:00

ATATÜRK

Afyon Belediye Gelişim

07 Antalya Palmiye

29.11.2015

14:00

Ömer Tepesi Spor Salonu

Bartın Belediye

Bafra Belediye

29.11.2015

14:00

Bulancak İlçe Spor Salonu

Bulancak Karadeniz

Artvin Belediye

29.11.2015

14:00

Erbaa Spor Salonu

Erbaa

Zile Spor

29.11.2015

14:00

Ahmet Cömert Spor Salonu

UPS

Pertevniyal Lisesi

29.11.2015

15:00

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu

Çankırı Demirspor

Turgut Özal Üniversitesi

29.11.2015

15:00

ATATÜRK

Bilecik Belediye

İzmit Belediye

29.11.2015

15:00

Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Salonu

Fethiye Gençlik

Yıldızlar

29.11.2015

15:30

İnegöl Spor Salonu

İnegöl Belediye

Orhangazi Belediye

29.11.2015

16:00

Serdar Yereli Spor Salonu

Dokuz Eylül Basketbol İhtisas

Narlıdere Belediye

29.11.2015

16:00

ATATÜRK

Sakarya Bşb. Gelişim

İto Eğitim

29.11.2015

17:00

ATATÜRK

Genç Ülker

Hacettepe Üniversitesi

29.11.2015

17:00

Çekirge Spor Salonu

Bursa Basket

Balya Belediye

29.11.2015

17:00

Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi S.S.

Lüleburgaz Akademi

Saray Belediye

29.11.2015

18:00

Ankara Arena (Küçük)

Başkent Karşıyaka

Anadolu Basket

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

EBBL'de 10. Hafftanın Programı Belli Oldu
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde 10. Haftanın programı belirlendi.

Haberi Oku