EBBL'de 7. Hafta Programı Belli Oldu
 Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde 7.hafta, 18 Aralık Cuma günü oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.


Haftanın programı şu şekilde:

 Tarih

Saat

Salon

A Takımı

B Takımı

18.12.2015

15:00

Turgut Ozal Üniversitesi

Turgut Özal Üniversitesi

Hacettepe Üniversitesi

18.12.2015

15:30

Bahçeşehir Koleji Celal Sandal S.S.

Uğur Spor

Üniversiteler Gençlik

18.12.2015

16:00

Mevlana Üniversitesi Spor Salonu

Mevlana Üniversitesi

Torku Konyaspor Gelişim

18.12.2015

18:30

ATATÜRK

Aydınspor

Yüksek Çıta Sanat ve Spor

18.12.2015

19:00

Çorlu Belediyesi Spor Salonu

Çorlu Belediye Gelişim

UPS

19.12.2015

14:00

ATATÜRK

Antalyanın Yıldızları

Asat Gençlik

19.12.2015

15:00

Aydın Doğan Spor Salonu

Gümüşhane Gençlerbirliği

Bulancak Karadeniz

19.12.2015

15:00

Orhangazi

Orhangazi Belediye

Nilüfer Belediye

19.12.2015

15:00

Alparslan Türkeş Spor Salonu

Karesi Basketbol

Bursa Basket

19.12.2015

16:00

ATATÜRK

Kırklareli Belediye

Lüleburgaz Akademi

19.12.2015

17:00

Merkez Spor Salonu

Karabük Sağlık

Bartın Belediye

19.12.2015

17:00

Antakya Spor Salonu

Power Life

Melikşah Üniversitesi Gelişim

19.12.2015

17:00

Batıpark Spor Salonu

Maraş Gençlerbirliği

Malatya Bşb.

20.12.2015

18:30

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu

Canik Başarı Üniversitesi

Bafra Belediye

19.12.2015

18:00

Menderes Spor Salonu

Çukurova Üniversitesi

Zirve Üniversitesi Gelişim

19.12.2015

18:00

Ahmet Cömert Spor Salonu

Beykoz

Bilecik Belediye

19.12.2015

20:00

ATATÜRK

İzmit Belediye

İto Eğitim

20.12.2015

13:00

13 Şubat Spor Salonu

Erzincan Gençlik

Sivas Gençlik

20.12.2015

14:00

Safranbolu Spor Salonu

Safranbolu Belediye

Amasya Polis Gücü

20.12.2015

14:00

Zile Spor Salonu

Zile Spor

Trabzonspor Basketbol Gelişim

20.12.2015

14:30

Gelişim Koleji S.S.

Gelişim Koleji Gelişim

Bossan

20.12.2015

15:00

Erbaa Spor Salonu

Erbaa

Artvin Belediye

20.12.2015

15:00

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu

Çankırı Demirspor

Anadolu Basket

20.12.2015

15:00

ATATÜRK

Genç Ülker

Başkent Karşıyaka

20.12.2015

15:30

İnegöl Spor Salonu

İnegöl Belediye

Balya Belediye

20.12.2015

15:30

ATATÜRK

Atayurt Okulları

Sakarya Bşb. Gelişim

20.12.2015

16:00

Narlıdere Güven Erkaya

Narlıdere Belediye

İzmir Üniversitesi

20.12.2015

16:00

ATATÜRK

Afyon Belediye Gelişim

Selçuklu Belediye Gelişim

20.12.2015

17:00

Halkapınar Spor Salonu

Dokuz Eylül Basketbol İhtisas

Bornova Belediye

20.12.2015

17:00

Kamil Ocak Spor Salonu

Gaziantep Belediye

Melikgazi Belediye

20.12.2015

17:00

Çerkezköy Belediyesi Spor Salonu

Saray Belediye

Pertevniyal Lisesi

20.12.2015

17:00

Pamukkale Üni. Çadır S.S.

Yıldızlar

Uşak Sportif Gelişim

20.12.2015

18:30

ATATÜRK

Aydın Sportif

Fethiye Gençlik

 

 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

EBBL'de 10. Hafftanın Programı Belli Oldu
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde 10. Haftanın programı belirlendi.

Haberi Oku