EHCB Koçlar Kongresi Bilgilendirme

Değerli Üyelerimiz,

Euroleague Headcoaches Board Koçlar Kongresi bu yıl 30 Haziran – 03 Temmuz tarihlerinde Gloria Sports Arena, Belek-Antalya’da TÜBAD işbirliği ile yapılacak.

Euroleague Baş Antrenörler Birliği Koçlar Kongresi standart katılım ücreti 300 Euro olurken, EHCB ile anlaşmamız gereği uygulanan indirimle TÜBAD Üyelerimiz için 200 Euro olacak.

Ancak, organizasyonun yaptığı açıklamada Gloria Sports Arena ve bağlı otellerde konaklama yapmayan katılımcılar Gloria Sports Arena’ya giriş sırasında kongre süresini kapsayan (içeriği aşağıdaki linkte bulabilirsiniz) 100 Euro bedelinde bir giriş ücreti ödemek zorundadır.

Detaylar için: https://www.smartcasualevent.com/en/product-daily-usage-fee

2022 Euroleague Koçlar Kongresi’nde Masterclass bölümünde Ergin Ataman, Dimitris Itoudis, Ioannis Sfairopoulos, Pablo Laso, Selçuk Ernak ve Zeljko Obradovic konuşmacı olarak katılacaklar.

Kongre Programı:

30 Haziran

PANEL

EuroLeague Baş Antrenörler Kurulu üyeleri, liderlik, iletişim, takım oluşturma ve rekabet psikolojisi gibi konularda kişisel görüşleri ve deneyimlerini paylaşıp ardından sorular alarak tüm katılımcılarla etkileşimli bir oturum yapılacak.

KARŞILAMA RESEPSİYONU

Euroleague Baş Antrenörler Kurulunun tüm üyelerini tanıma fırsatı verecek bir başlangıç etkinliği düzenlenecek.

01-03 Temmuz

MASTERCLASS

2022 EHCB Antrenörler Kongresi, EuroLeague Baş Antrenörler Kurulu üyeleri tarafından gerçekleştirilen 3 günlük sahada basketbol eğitim oturumlarından oluşur. Bu oturumlar, usta EuroLeague koçları tarafından kullanılan bazı önemli hücum ve savunma teknik ve taktik unsurlarına değinilecek.

Kongre Katılım Ücreti:  300 Euro

TÜBAD Üyeleri Kongre Katılım Ücreti: 200 Euro

Kayıt ve detaylar için https://headcoaches.org/ehcb-coaches-congress