Final Eğitim Kurumları’na teşekkür

Geçtiğimiz günlerde TÜBAD Turnuvalarımızın sponsorlarından Final Eğitim Kurumları ile TÜBAD arasında kurumsal eğitim indirimi işbirliği protokolü imzalanmıştı. http://www.tubad.org.tr/final-egitim-kurumlari-ile-isbirligi-protokolu-imzalandi/

Hayata geçen bu indirim işbirliğiyle ilgili olarak Yönetim Kurulumuz Final Okulları Kurucular Kurulu’na bir teşekkür mektubu gönderdi.

Sayın İhsan Özen

Final Okulları Kurucular Kurulu Başkanı

Yüksek standartta hizmet veren öğrenci odaklı Final Eğitim Kurumları ile antrenörler arasında mesleki dayanışma sağlamak ve iletişimi güçlendirmek amacı ile kurulan TÜBAD arasında imzalanan kurumsal eğitim indirimi protokolünün hayata geçmesinin mutluluğu içindeyiz.

Türk Basketboluna spor kulübünüzle verdiğiniz hizmetlerin yanında TÜBAD Turnuvalarındaki sponsorluklarınız için hem derneğimiz üyeleri hem de basketbol kamuoyu adına şükranlarımızı sunarız.  

Yaklaşık 3000 TÜBAD üyemizin çocuklarına yönelik indirimli eğitim olanağı sağlayan bu protokole vermiş olduğunuz maddi ve manevi katkılarınızdan dolayı sizin nezdinizde Final Okulları Kurucular Kurulu’na ve tüm emeği geçen değerli ekibinize çok teşekkür ederiz.

Önümüzdeki günlerde Final Eğitim Kurumları ve TÜBAD işbirliklerinin artarak devam etmesini dileriz.

Saygılarımızla,

TÜBAD Yönetim Kurulu