İlk Toplantımızı Gerçekleştirdik

Derneğimiz Anadolu Komitesi, 7 Bölge 7 Sohbet başlığı altında antrenörlerimizle buluşacak yeni bir projeyi hayata geçirdi.

Yönetim Kurulu Üyemiz ve Anadolu Komitesi Başkanımız Necati Güler moderatörlüğünde ilk toplantımız dün akşam Güneydoğu Anadolu Bölgesi antrenörleri buluşmasıyla gerçekleşti.

Zoom üzerinden yapılan toplantıya bölgedeki şehirlerden altmışın üzerinde antrenörümüz ve Derneğimiz Başkan Vekili Murat Özyer, Yönetim Kurulu Üyemiz Cem Akdağ ile Genel Koordinatörümüz Şükrü Yaravlı canlı olarak katıldı.

Ana konusu Covid ve Basketbol olan toplantı Necati Güler’in bayramlaşma ve açılış konuşmasının ardından TBF Sağlık Kurulu Üyesi İlker Yücesir’in bulunduğumuz Covid süreci bilgilendirmesiyle devam etti. Bilgilendirme bölümünün ardından Yücesir, sürecin basketbola yansımasıyla ilgili gelen bir çok soruya cevap verdi.

Yine TBF’den Yağız Kaba TBF Akademiyle ilgili bir bilgilendirme yaptıktan sonra konuyla ilgili soruları cevapladı.

Ardından geçilen soru cevap bölümünde ise Necati Güler, Murat Özyer, İlker Yücesir ve Yağız Kaba Covid süreci sırasında antrenör eğitimi, bölgeyle ilgili projeler ve yeni normalleşmede sağlıklı antrenman ortamları konusunda gelen soruları ilgi alanlarına göre cevapladılar.

Bölgedeki şartlar ve şu an içinde bulunan durum hakkında bilgi veren, öneri, dilek ve istekleri ile sohbetimize katkı veren tüm antrenörlerimizle birlikte değerli bilgilendirmelerde bulunan İlker Yücesir ve Yağız Kaba’ya çok teşekkür ederiz.