İşbirliklerimiz hakkında bilgilendirme

Değerli Üyelerimiz,

TÜBAD, 2004 yılından bu yana hem üye sayısı hem de faaliyetleriyle her geçen gün daha da büyüyor.

Sizlerin de katkılarıyla sosyal dayanışma, iletişimi güçlendirme ve eğitim konuları başta olmak üzere yıllardır birçok turnuva, panel, antrenör buluşmaları gerçekleştirdik. Ve pandemi dönemi de dijital platformlarda yine bir araya geldik.   

Pandemi süresince TÜBAD Youtube TV kanalımıza güncelliğini yitirmeyecek, her zaman ve her yerden erişilebilecek geniş bir video kütüphanesi oluşturduk.

Geleneksel TÜBAD Turnuvalarını Bandırma ve İstanbul’un ardından 2021-22 sezonu başlamadan hemen önce Ekim ayında Kadınlar Süper Ligi takımlarıyla Ankara’da gerçekleştirdik.

Faaliyetlerimizi bir üst basamağa taşımak ve sizlere bir nebze katkı verebilmek aynı zamanda çalışma motivasyonunuzu artırabilmek için sağlık ve eğitim başta olmak üzere konularında uzman kurumlar ile işbirlikleri yapmaya başladık.

  • Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı BİDEV ile olan dostane ilişkilerimiz sırasında geliştirilen bir proje ile 20 üyemiz 2 yıl süresince Allianz Sigorta Türkiye tarafından yatarak grup sağlık sigortaları yapılmıştır. (http://www.tubad.org.tr/bidev-allianz-projemiz-basladi/ )

Projenin 2. Etabı için gerekli kaynak yaratılmış olup BİDEV ve Allianz Sigorta Türkiye’nin kriterlerine uygun 20 üyemiz için daha işlemler başlatılmış ve toplamda 40 üyemiz yatarak grup sağlık sigortası kapsamına dahil olmuştur.

  • 16. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri TBF koordinatörlüğünde, TÜBAD (Türkiye Basketbol Antrenörler Derneği), FIBA (Uluslararası Basketbol Federasyonu) ve WABC (Dünya Basketbol Antrenörleri Birliği) ve iş birlikleriyle düzenlenecek FIBA onaylı seminerde bu yıl yine basketbolun değerli isimleri antrenörlerimizle buluşacak ve TÜBAD üyelerimize(kriterleri linkte belirtilen http://www.tubad.org.tr/16-uluslararasi-basketbol-antrenor-semineri/ ) %50 indirim uygulanacak.
  • Daha önce sitemizde duyurduğumuz gibi Euroleague Headcoaches Board Koçlar Kongresi bu yıl 30 Haziran – 03 Temmuz tarihlerinde TÜBAD işbirliği ile Antalya’da yapılacak.

EHCB WEB sitesi üzerinden Koçlar Kongresi katılım ücretini yabancı katılımcılar ve TÜBAD üyesi olmayan antrenörler için 300 Euro olarak açıkladı.  TÜBAD üyesi antrenörlerimiz içinse yaptığımız işbirliği çerçevesinde Koçlar Kongresi katılım ücreti 200 Euro olacak. (http://www.tubad.org.tr/ehcb-koclar-kongresi-antalyada/ , http://www.tubad.org.tr/tubad-uyelerimize-ozel-indirim/ )

  • Yine geçtiğimiz günler içinde Final Eğitim Kurumları ile kurumsal eğitim indirim protokolü imzalandı.

Protokolde anlaşılan eğitim ve öğretim hizmeti ücretlerinde %12,5 indirim oranı Final Eğitim Kurumları’nın hizmet sunmakta olduğu okul öncesi, ilkokul, ortaokul, Anadolu / fen lisesini ve sınavlara hazırlık kursları kapsamaktadır. (http://www.tubad.org.tr/final-egitim-kurumlari-ile-isbirligi-protokolu-imzalandi/ )

Bütün Türkiye’deki Medicana Hastanelerinde geçerli olacak işbirliği görüşmelerimizi olumlu bir şekilde sonuçlandırdık. Çok yakında detaylı duyurusunu paylaşacağız.

Bilgilendirmesini çok yakında yapacağımız BİDEV ve MedLine ile ücretsiz ambulans servisi içeren bir sağlık paketini belli sayıdaki üyelerimizin hizmetine sunacağız.

Benzer işbirliklerini artıracak çabalarımız sürmekte olup gelişmeleri WEB sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlerle paylaşacağız.

Tüm TÜBAD üyelerimize sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Saygılarımızla,

TÜBAD Yönetim Kurulu