KOMİTELER

Başkan – Çetin Yılmaz

Başkan Vekili – Murat Özyer

Genel Sekreter – Derya Aydıner

Başkan Danışmanı – Ekrem Memnun

  • Eğitim Komitesi Başkanı – Aydın Örs
    1. Alaeddin Yakan
    2. Derya Özyer
    3. Metin Ağırbaşoğlu
  • Anadolu Basketbolu Komitesi Başkanı – Necati Güler
    1. Volkan Aksoy
    2. Gediz Çizmeli
    3. Haluk Durusoy
    4. Fahri Güler
    5. Ahmet Gürgen
    6. Hamit Kavurmacı
    7. Banu Mursal
    8. Mahmut Şimşek
  • Hukuk Komitesi Başkanı – Murat Özyer
    1. Avukat Salim baki
    2. Avukat Levent Polat
    3. Avukat Burçin Çelen
  • Kurumsal İlişkiler Komitesi Başkanı – Derya Aydıner
    1. Hayri B. Solmaz
  • Koç İlişkileri ve İletişimi Komitesi Başkanı – Hakan Yavuz
    1. Serhat Şehit – BSL
    2. Ali Uruk – TBL
    3. Köksal Kezik – TB2L
    4. Serhan Aydanarığ – BGL
    5. Menderes Gümüşdal – Erkek Altyapılar
    6. Ahen Taner –Basketbol Okulları
    7. Aziz Akkaya – KBL
    8. Murat Kaya – KB2L
    9. Talip Özsar – Kız Altyapılar
  • Dış İlişkiler ve Organizasyon Komitesi Başkanı – Ergin Ataman
    1. Murat Özyer
    2. Hakan Demir
    3. Yakup Sekizkök
    4. Özlem Sadıç
  • Projeler Komitesi Başkanı – Orhun Ene
    1. Hasan Özmeriç
    2. Burak Bıyıktay
  • Sponsorluk ve Mali İşler Komitesi
    1. Sponsorluk – Ufuk sarıca
    2. Mali İşler Komitesi – Çetin Yılmaz
      1. İlhan Oktay
      2. Cengiz Tunçbilek
      3. Şükrü Yaravlı
      4. Zeynep Demiray
      5. TÜBAD İktisadi İşletmesi – Şükrü Yaravlı
  • Kadın Basketbolu Komitesi Başkanı – Zafer Kalaycıoğlu
    1. Ayhan Avcı
    2. Esmeral Tunçluer
    3. Gülşah Akkaya
    4. Marcel Mori
    5. Ender Kaya
    6. Ercan Kahraman
    7. Ahen Taner
  • Altyapılar Komitesi Başkanı – Ertuğrul Erdoğan
    1. Deniz Atak
    2. Özlem Şencan
    3. Mustafa Aksoy
    4. Gökhan Yıldırım
    5. Eser Orhan
    6. Ozan Havuzlu
  • Basketbol Okulları Komitesi Başkanı – Tolga Öngören
    1. Ercüment Ülker
    2. Burak Sezgin
    3. Burak Güner
    4. Serkan Karayel
  • WEB Sitesi Komitesi Başkanı – Cem Akdağ
    1. Erkan Kaplanoğlu
    2. Volkan Günak
    3. Doruk Güneş
    4. Fatih Gezer
  • Sosyal Medya Yönetimi – Şükrü Yaravlı
    1. Zeynep Demiray – Facebook
    2. Serkan Gürsoy – Grafik Tasarım