Sponsorlarımıza Teşekkür Ederiz

17 Eylül Salı günü tanıtımını gerçekleştirdiğimiz ve basketbol severlere keyifli, kaliteli ve bir o kadar da heyecanlı anlar yaşatan TÜBAD Basketbol Haftası sona erdi.

13. TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası, 2. TÜBAD Doğan Hakyemez Gençler Turnuvası ve bu yıl 3. gerçekleşen DİYAÇEV ile ortaklaşa düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projemiz Tip 1 Diyabetli Çocuklar ile ünlüler gösteri maçı 18-21 Eylül tarihleri arasında tam bir şölen havasında oynandı.

13. TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası’nın isim sponsoru bu yıl CREDO firması oldu.

Heyecanlı anlara sahne olan maçların 2 tanesinin kazananı  uzatma sonucu belli olurken, şampiyon da son saniye basketiyle Beşiktaş Sompo Sigorta’yı yenen Galatasaray Doğa Sigorta oldu.

Bu turnuvanın şampiyonluk ödülünü Ülkü Baturalp verirken diğer ödülleri sponsorlarımızdan CREDO Genel Müdürü İnan Göner ile Final Okulları Kurucular Kurulu Başkanı İhsan Özen verdi.

Bu turnuvada bizleri yalnız bırakmayan turnuvamızın isim sponsoru CREDO’ya, değerli katkılarından dolayı Final Okullarına, sosyal sorumluluk projemize destek veren Novo Nordisk’e, sağlık sponsorumuz Medical Park’a, malzeme tedarikçimiz Baskethane’ye ve Temas Tanıtıma çok teşekkür ederiz.