TÜBAD:
TBF TÜBAD Ortaklığında Uluslararası Antrenör Semineri

Avrupa basketbolunun lider isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı seminere, Sinan Erdem Spor Salonu ev sahipliği yapacak.

Üç gün sürecek olan seminerde Tofaş Başantrenörü Orhun Ene, Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ile yardımcısı Erdem Can’ın yer alacağı teknik bölümlerin yanı sıra, alanlarında uzman isimler de seminerde yer alacak.

Basketbol efsanesi David Rivers, TÜBAD Başkan Vekili ve Sosyolog Çetin Yılmaz, CSKA Moskova’nın kuvvet ve kondisyon antrenörü Kostas Chatzichrisos ve Beslenme Uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu, kendi alanlarındaki bilgi ve deneyimlerini katılımcı antrenörlerle paylaşacak.

Acıbadem Grup, Kuzeyden Su, Mercedes-Benz, Ribaund Dergisi ve Voonka’nın sponsorluğunda gerçekleşecek olan 11. Uluslararası Basketbol Antrenörü Semineri, basketbolun liderlerini ağırlayacak.

FIBA ve WABC (Dünya Uluslararası Antrenörler Derneği) tarafından desteklenen seminer boyunca İngilizce-Türkçe simültane tercüme yapılacaktır. Katılımcıların tüm seminer boyunca derslerde yer alması durumunda FIBA ve TBF onaylı 'Katılım Sertifikası’ verilecektir. 
Kaydın tamamlanabilmesi için klinik katılım ücreti olan 500TL'nin aşağıdaki banka hesabına yatırılarak dekontun ilgili bölüme yüklenmesi gerekmektedir.

Banka

Dvz.

Şube

Kod

Hesap

IBAN

Garanti Bankası

TL

ATAKÖY

346

6299526

TR81 0006 2000 3460 0006 2995 26

Anahtar Kelimeler

Onursal Başkanımızı Ziyaret Ettik
Yönetim Kurulu Başkanımız Çetin Yılmaz, TBF Eğitim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyemiz Aydın Örs,...

Haberi Oku