Koç Akademi Burs Duyurusu

Değerli Üyelerimiz,

Euroleague Baş Antrenörler Birliği (EHCB) ile yaptığımız iş birliği kapsamında; 13 Aralık 2021 tarihinde başlayıp 8 ay sürecek Koç Akademisi’ne TÜBAD üyesi genç antrenörler için limitli sayıda burs imkanımız oldu.

Aşağıda EHCB ve TÜBAD tarafından belirtilmiş olan şartlara uygun TÜBAD üyesi antrenörlerimizin 03 Aralık 2021 Cuma günü saat 18:00’e kadar bilgi@tubad.org.tr, tubadmobil@gmail.com adreslerinden birine e-mail göndermeleri ya da +90 533 063 57 73 numaralı telefona Whatsup üzerinden başvuru yapmaları önemle rica olunur.

  1. 1995 doğumlu ve daha genç olmak,
  2. Koç Akademi programına 8 ay boyunca katılacağını ve belgesini aldıktan sonra TÜBAD’ın belirleyeceği eğitimlerde gönüllü olarak eğitmenlik yapacağını yazılı olarak taahhüt etmek.
  3. İngilizce yeterlilik belgesini TÜBAD kanalı aracılığıyla EHCB’ye teslimi için göndermek.

Bu kriterleri yerine getiren adaylar arasından sınırlı zaman ve kontenjan olması açısından gönderim sırasına göre değerlendirme yapılacaktır.

The University Of Belgrade Academic Faculty öğretim üyelerinin desteği ile, İngilizce dilinde ve çevirim içi yapılacak eğitimin tanıtımı seçilen burslu TÜBAD üyesi antrenörlere, bu eğitimi tamamlamış antrenör arkadaşımız Utku İskit ile yapacağımız Zoom toplantısı ile gerçekleştirilecektir.

https://headcoaches.org/coaches-academy