Dernek Üyeliği

Derneğimize üyelik için;

Üyelik formunun eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanarak, aidatın yatırıldığına dair banka dekontu, 2 adet vesikalık fotoğraf, kimlik fotokopisi ve antrenör kartı ön yüzü fotokopisiyle birlikte tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Antrenör kartına henüz sahip olmayan kişiler, antrenör olduklarını belgeleyen bir evrakla üyelik başvurusunda bulunabilirler.

Yıllık üyelik aidatı 600TL- dir. Ödeme dekontlarının açıklama kısmına, isim-soyadı ve TC numarası yazılmalıdır.

Aidat ödemelerinizi cep şubenizden ya da internet bankacılığı aracılığıyla yatırabilirsiniz.

Önemli Not

Aidat ücretlerinizi şubeden yapmanız durumunda; sizden işlem ücreti alınacaktır.

Bu nedenle işlemlerinizi cep şubesi ya da internet bankacılığı üzerinden yapmanız yararlı olur. Başka birinin hesabı üzerinden gönderilen aidat ücretleri için açıklama kısmına mutlaka aidatı yatıran kişinin adı-soyadı ve TC numarası yazılmalıdır.

Doldurduğunuz formu, antrenör kartı/diploması fotokopisi, aidat dekontu ve 2 fotoğrafınızı,

Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği Sinan Erdem Spor Salonu TÜBAD Ofisi – Zuhuratbaba Mustafa Seçkiner Bulvarı No:1/1/888 Ataköy 34158 Bakırköy / İstanbul

Adresine kargolamanız ya da hafta içi her gün 10:00 – 16:00 arası TÜBAD Ofisine elden teslim etmeniz gereklidir. Karşı ödemeli gönderilen postalar kabul edilmeyecektir. Evraklar elimize ulaştıktan sonra üyelik işlemlerine başlanacaktır. Whatsapp ya da mail üzerinden üyelik başvuruları kabul edilmemektedir.

Üyelik başvuruları her ay yapılan Yönetim Kurulu toplantılarında onaylanmaktadır. Üye girişi yapıldığında mesaj yoluyla üyelere bilgi verilir. Her üye üyeliği devam ettiği sürece aidat ödemekle yükümlüdür. Üyeliğiniz devam ettiği sürece her yılın aidatını o yılın 1 Ocak tarihi itibarıyla ödeyebilirsiniz.

Geçmiş ve güncel aidat borcu olmayan üyelerimize tanınan vize ve seminer indirim hakkı için indirim listemiz her yıl Ağustos ayının başında TBF’ye gönderilmektedir. Listenin geçerlilik süresi 1 yıldır. Bu nedenle, indirim hakkına sahip olmak için, aidat ödemelerinin ve yeni üyelik başvurularının her yıl 1 Ocak ve 31 Temmuz tarihleri arasında yapılması gerekir. İndirim listemiz TBF’ye gönderildikten sonra listeye isim eklenmediğinden bu tarihler dışında ödeme yapan ya da yeni kayıt yaptıran üyelerin bir sonraki listeye kadar indirim hakkı olmayacaktır.

IBAN- TR68 0006 2000 3420 0006 6811 84

Garanti Bankası Maslak Şubesi (342) 6681184

ALICI ADI : TÜBAD