Final Eğitim Kurumları ile işbirliği protokolü imzalandı

TÜBAD Turnuvalarımızın sponsorlarından Final Eğitim Kurumları ile TÜBAD arasında kurumsal işbirliği protokolü imzalandı.

Taraflar arasında yapılan kurumsal eğitim indirimi işbirliği kapsamında aidat borcu bulunmayan Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği üyelerine ve çocuklarına yönelik olarak, üzerinde isim ve soyadı yazılı personel kartını (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport gibi kimlik belgeleri ile doğrulanmak kaydıyla) ibraz eden veya Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği yazılı ve yetkili imzasını taşıyan kartını ibraz eden üyelerine Türkiye Geneli tüm Final Eğitim Kurumları tarafından sözleşme süresince geçerli olacak şekilde protokolde tanımlı indirimden yaralanabilecek.

Öğrenciye verilen hizmetlerden sadece eğitim ve öğretim hizmeti ücretlerinde (kitap, kıyafet, kırtasiye, gezi, servis, yemek vb. ek hizmet ve ürün alımları hariç) %12,5 indirim uygulanacaktır.

Protokolde anlaşılan indirim oranı Final Eğitim Kurumları’nın hizmet sunmakta olduğu okul öncesi, ilkokul, ortaokul, Anadolu / fen lisesini ve sınavlara hazırlık kursları kapsamaktadır.

Final Eğitim Kurumları ile başlayan kurumsal eğitim indirimi işbirliğimizi siz değerli üyelerimizin bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,