Urfa’daydık

Urfa’da oynanan Kadınlar Türkiye Kupası final günü sabahı Urfa ve çevre illerden katılan antrenörlerle 2. Antrenörler Buluşmasını gerçekleştirdik. 

Ankara’dan sonra Urfa’da gerçekleştirdiğimiz buluşmaya katılım ve ilgi yine çok yüksekti. 

Toplantıya Başkan Vekilimiz Murat Özyer, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Necati Güler ve Cem Akdağ ile birlikte Kadın Basketbolu Komitesi Başkanı Zafer Kalaycıoğlu konuşmacı olarak katıldılar. 

Etik değerlerin ardından, derneğimizin faaliyetleri ve altyapı tavsiye kuralları konuşulduktan sonra katılımcıların sorularına geçildi. Karşılıklı görüş alışverişi ve dileklerin ardından Urfa buluşması sona erdi.

İlgi Okullarında yenilen öğle yemeğinin ardından Kadınlar Türkiye Kupası final maçına hareket edildi. 

Toplantı bitimi katılımlarından dolayı Necati Güler, Cem Akdağ, Murat Özyer ve Zafer Kalaycıoğlu’na günün anısına plaket verilirken biz de dernek olarak İlgi Okulları Yönetim Kurulu, İsmail Mutlu, Namık Kemal Ergüven, Emine Gözen ve İbrahim Aybar’a organizasyona katkılarından dolayı teşekkür plaketleri verdik.   

Bu arada gerçekleşen Antrenörler Buluşmamızda bizlere seminer salonlarını açan ve toplantı bitimi tüm katılımcılara öğle yemeği organizasyonuyla ev sahipliği yapan İlgi Okulları Yönetim Kuruluna, derneğimize ve basketbola göstermiş oldukları katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz.