Kilit Group’a Teşekkürler

TÜBAD Yönetim Kurulumuz, Nirvana Basketball Weeks kapsamında başarı ile gerçekleşen 16. TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası’na ev sahipliği yapan Kilit Group’a bir teşekkür mektubu gönderdi.

Sayın Tuncay Kilit – Kilit Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Sayın Kilit,

Nirvana Basketball Weeks etkinliği kapsamında 16. TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası Cosmos Sports Center’da başarı ile gerçekleşti.

Nirvana Basketball Weeks şimdiden hem içeriği hem de tek bir tesis içinde gerçekleşmiş olmasıyla son yıllardaki en önemli etkinlikler arasındaki yerini almıştır.

Eminiz ki, ilki olmasına rağmen kapsamı, organizasyonu ve çok değerli geri bildirimleriyle başarıyla sonuçlanan Nirvana Basketball Weeks’in ikincisi çok daha büyük bir yankı bulacaktır. Bu bağlamda sizin ve temsil ettiğiniz grubun Antalya ve Türk Basketbolundaki yeri her zaman özel olacağı gibi TÜBAD Ailesi olarak gönlümüzdeki yeriniz de ayrı ve unutulmaz olacaktır.       

Basketbolu çok seven Kilit Group bünyesindeki turizm, etkinlik ve sporu içinde barındıran bu çok özel tesiste Nirvana Cosmopolitan Sportif Direktörü Burçin Badem ve ekibinin özverili çalışmasıyla çok başarılı geçen bir Basketball Summit, 16. TÜBAD Mehmet Baturalp Turnuvası, 1. İsmet Badem Turnuvası ve Bölgesel Antrenör Gelişim Seminerine imza atıldı.

Önder Seden, Mehmet Baturalp ve İsmet Badem anılarına gerçekleşen bu değerli organizasyonlar için size ve Kilit Group’a göstermiş olduğunuz samimi ev sahipliği ve Türk basketboluna katkılarınız için teşekkürlerimizi sunarız.

TÜBAD Yönetim Kurulu