6. Buluşmamız Ege’deydi

Derneğimiz Anadolu Komitesi, 7 Bölge 7 Sohbet başlığı altında başlattığı toplantıların altıncısında Ege bölgesi antrenörlerimizle bir araya geldik.

Yönetim Kurulu Üyemiz ve Anadolu Komitesi Başkanımız Necati Güler moderatörlüğünde, 100’ü zoom katılımcısı ve 170’i de Youtube izleyicisi olmak üzere Ege Bölgesi antrenörlerimizle bir sohbet gerçekleşti.

TBF Sağlık Komisyonundan Doç. Dr. İlker Yücesir bu toplantıya katılamadığı için hazırladığı bilgilendirme videosu izlendi ve ardından sohbet bölümüne geçildi.

Vize, seminer ve mevcut 3 bölge uygulamasıyla ilgili sorulara Eğitim Kurulu Genel Sekreteri Murat Özyer açıklama ve cevaplarda bulundu.

TBF’nin başlattığı ve 3.sü gerçekleşen Basketbol Okullarıyla ilgili toplantının konu başlıklarını derneğimiz Genel Koordinatörü Şükrü Yaravlı açıkladı.

Toplantıya moderatörlüğü üstlenen Yönetim Kurulu Üyemiz ve Anadolu Komitesi Başkanı Necati Güler ile birlikte Başkan Vekilimiz Murat Özyer, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Antrenörlerle İletişim Komitesi Başkanı Hakan Yavuz ve Genel Koordinatörümüz Şükrü Yaravlı katıldı.

İki buçuk saat süren toplantıya katılan tüm antrenörlerimize ve il temsilcilerine katılımları, katkıları, önerileri ve soruları için çok teşekkür ederiz.