Karadeniz Buluşmamız Gerçekleşti

Derneğimiz Anadolu Komitesi, 7 Bölge 7 Sohbet başlığı altında başlattığı toplantıların üçüncüsünü Karadeniz bölgesi antrenörlerimizle buluşarak gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Üyemiz ve Anadolu Komitesi Başkanımız Necati Güler moderatörlüğünde seksenin üzerinde katılımcıyla Doğu Anadolu Bölgesi antrenörlerimizle Covid-19 süreci ve sonrası oyuncular ile antrenörler özelinde dikkat edilecekler, antrenman ve antrenman dışı alanlarda alınacak önlemler, tesise giriş ve hijyen konuları konuşuldu. Ardından bölgenin sorunları üzerine katılımcılar fikirlerini dile getirdiler.

Toplantı genelinde kursların nasıl ve hangi tarihlerde yapılacağı, vize ücretlerinde bir kolaylık sağlanıp sağlanmayacağı, sezonun yarıda kalması ve turnuvaların oynanmaması sebebiyle o yaş kategori çocukların seneye tekrar aynı kategoride oynayıp oynamayacağı gibi sorulara cevap verildi.

Her bölgede bir TÜBAD temsilcisi olması önerisine de Yönetim Kurulu Üyemiz Necati Güler “Sıcak karşılıyorum. İlk Yönetim Kurulu toplantımızda gündeme getireceğim.” cevabını verdi.

Toplantıya moderatörlüğü üstlenen Yönetim Kurulu Üyemiz ve Anadolu Komitesi Başkanı Necati Güler ile birlikte Başkan Vekilimiz Murat Özyer, Yönetim Kurulu Üyemiz ve WEB-Sosyal Medya Komitesi Başkanı Cem Akdağ, Kadın Basketbolu Komitesi Başkanı Zafer Kalaycıoğlu ve Genel Koordinatörümüz Şükrü Yaravlı katıldı.

Seksenin üzerinde katılımı sağlayan Karadeniz bölgesi antrenörlerimize çok teşekkür ediyoruz.