4. Toplantımız İç Anadolu’daydı

Derneğimiz Anadolu Komitesi, 7 Bölge 7 Sohbet başlığı altında başlattığı toplantıların dördüncüsünü İç Anadolu bölgesi antrenörlerimizle buluşarak gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Üyemiz ve Anadolu Komitesi Başkanımız Necati Güler moderatörlüğünde yetmişin üzerinde katılımcıyla İç Anadolu Bölgesi antrenörlerimizle bir sohbet gerçekleşti. TBF Sağlık Komisyonundan Doç. Dr. İlker Yücesir’in bu programa katılamaması sebebiyle diğer toplantılarda olduğu gibi COVID-19 bilgilendirmesi yapılamadı. Toplantıya katılan TBF’den Yağız Kaba’nın TBF Akademi ile ilgili bilgilendirmesinin ardından bölgenin sorunları üzerine katılımcılar fikirlerini dile getirdiler.

Ankara İl Temsilcisi Yalçın Efe ve Kayseri İl Temsilcisi Mehmet Sağlam illeri hakkında bilgi verdiler.

Ankara ilinden Osman Sert, Hakan Ergun ve Erman Sarılı COvid süreci, antrenörlerin bu süreçteki durumları ve basketbol okulları hakkında görüşlerini söylediler ve sorular sordular.

Basketbol okulları konularında gelen soruları derneğimiz Genel Koordinatörü Şükrü Yaravlı, vize indirimi, antrenör eğitimleri gibi konuları da TBF Eğitim Kurulu Genel Sekreteri ve derneğimiz Başkan Vekili Murat Özyer cevapladı.

Kayseri ilinden Emin Süel’in bölgesel ligler ile ilgili sorusuna konunun yetkilisi olmadığı için ilgili birime iletilmek adına Yağız Kaba tarafından not alındı.

Toplantıya moderatörlüğü üstlenen Yönetim Kurulu Üyemiz ve Anadolu Komitesi Başkanı Necati Güler ile birlikte Başkan Vekilimiz Murat Özyer, Yönetim Kurulu Üyemiz ve WEB-Sosyal Medya Komitesi Başkanı Cem Akdağ, Kadın Basketbolu Komitesi Başkanı Zafer Kalaycıoğlu ve Genel Koordinatörümüz Şükrü Yaravlı katıldı.