Yönetim Kurulumuzdan Anlamlı Teşekkür

Sağlık mensuplarının sonsuz bir çaba ve özveriyle çalıştığı şu günlerde, Yönetim Kurulumuz turnuvalarımızda 3 yıldır sağlık sponsorluğu yapan Medical Park nezdinde ülkemizde çalışan tüm sağlık personelleri için bir teşekkür mektubu paylaştı…

Değerli Medical Park Mensupları,

Derneğimizin gelenekselleşen “Basketbol Haftası” içinde yer alan turnuvalarımızın son üç yılında sağlık sponsorluğunuz kapsamında sizlerle çalışma ve tanışma fırsatı bulduk. Ve tüm bu etkinlikler boyunca katılımcıların olası ilk yardım ve acil müdahale durumlarında sizlerin yanımızda olmanızın güvenini hissettik.

Şimdi ise, içinde bulunduğumuz bu olağanüstü günlerde 7/24 sağlık hizmetlerinin normal düzeninde işlemesinin yanında, salgına karşı mücadelede de virüse yakalanma riski en yüksek çalışan grubu olarak ön cephede mücadele veriyorsunuz.

Bizler Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği Yönetim Kurulu olarak, 2500 üyemizin her bir ferdi adına, Siz değerli Medical Park çalışanları nezdinde ÜLKEMİZDEKİ TÜM SAĞLIK PERSONELİ MENSUPLARINA bu sonsuz gayretleri için teşekkür ediyor ve şükranlarımızı sunuyoruz.

En içten sevgi ve saygılarımızla,

TÜBAD Yönetim Kurulu