Diyarbakır Buluşması

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz ve pandemi dönemi 7 Bölge 7 Sohbet adı ile Zoom toplantıları olarak devam ettiğimiz antrenörlerle sohbet toplantılarımıza 2024 yılı itibarıyla yine yüz yüze olarak 17 Şubat 2024 Cumartesi günü Konya’da başlamıştık. ( https://www.tubad.org.tr/antrenorler-bulusmasi-konya/ )

İkinci buluşmamız ise 05-06 Mart 2024 tarihlerinde Diyarbakır’da gerçekleşecek.

Bölgedeki antrenörlerle buluşmaya derneğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Necati Güler, Başkan Vekilimiz Sayın Murat Özyer, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Ercüment Ülker, Sayın Burak Güner ile Yönetim Kurulu Yedek Üyelerimiz Gökhan Yıldırım ve Mahmut Şimşek bulunacak. Ve derneğimiz üyesi, değerli basketbol antrenörü Sayın Erdem Can da konuk konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak.

Final Okulları’nda gerçekleşecek 1 Konu 1 Konuk programının konuğu Erdem Can olurken, sunumlarını Ercüment Ülker ve Burak Güner’in gerçekleştireceği Basketbol Okulu Antrenör Çalıştayı‘nın açılış konuşmasını Erdem Can yapacak.

Yine aynı günün akşamı yapılacak Basketbol Sohbetleri başkanımız Necati Güler’in açılış konuşmasıyla başlayacak.

05-06 Mart tarihlerinde gerçekleşecek ve tüm antrenörlerimizin davetli olduğu Diyarbakır buluşmamızın programı aşağıdaki gibi olacak.